Padniewska1 to inwestycja mieszkaniowa położona w mieście Mogilno, przy skrzyżowaniu ulic Padniewskiej i Przemysłowej.

Padniewska1 to inwestycja mieszkaniowa położona w mieście Mogilno, przy skrzyżowaniu ulic Padniewskiej i Przemysłowej, w niewielkiej odległości od Parku Miejskiego i mogileńskich Plantów oraz jeziora, zapewniających dostęp do terenów rekreacyjnych.

Połączenie nowoczesnej architektury z kameralnym charakterem miasta oraz bliskość połączeń komunikacyjnych daje gwarancję wysokiego komfortu życia.

W skład inwestycji Padniewska1 wchodzi dwupiętrowy budynek wielorodzinny z 23 mieszkaniami. Do dyspozycji przyszłych Mieszkańców będą lokale o metrażu 34–50 mkw., ze skrytkami lokatorskimi przy mieszkaniach oraz na parterze.

W ofercie znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe, idealne dla rodzin z dziećmi. Na zewnątrz budynku przygotowano parking zapewniając miejsce dla mieszkańców.

W najbliższej okolicy bloku znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz pełna infrastruktura komunikacyjna m.in. dworzec kolejowy w odległości 450m. Zapewnij sobie wygodę, komfort oraz poczucie, że wszystko masz pod ręką. Już dziś wybierz mieszkanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.